Maak kennis met ons team

Wanneer je ons opbelt of bezoekt, zal je één van onze vele toegewijde werknemers ontmoeten, die je met veel plezier zullen voorthelpen. Enkelen onder hen stellen we hieronder even voor. Op deze manier krijg je het gevoel dat je ons al een beetje kent.

SALES OEM TRAILERS



Danielle de Roeper
Sales OEM

danielle.de.roeper@starco.com
+32 14 67 33 30



Marnix Gijsen
Sales OEM

marnix.gijsen@starco.com
+32 14 67 33 30



Sonja Ooms
Sales OEM

sonja.ooms@starco.com
+32 14 67 33 30





David Raeymaekers
Supply Chain

david.raeymaekers@starco.com
+32 14 67 33 30



Tania Gastmans
Comptabilité & Administration

tania.gastmans@starco.com
+32 14 67 33 30


           

 

SALES OEM



Danielle de Roeper
Sales OEM

danielle.de.roeper@starco.com
+32 14 67 33 30



Marnix Gijsen
Sales OEM

marnix.gijsen@starco.com
+32 14 67 33 30



Sonja Ooms
Sales OEM

sonja.ooms@starco.com
+32 14 67 33 30



John Van Lier
Sales OEM Benelux

john.van.lier@starco.com
+31 615179787